🔴 Product cannot be purchased
| Weight | 1.04 kg |
|---|---|
| Dimensions (h x w x d) | 44 x 21 x 30 cm |
| Material | 100% recycled PES (rPET) |
| Load capacity (kg) | 7.00 kg |
| Volume | 27 l |
| EAN | 8592571029648 |
| Model | All colors and designs of LORI |
| School grade or age | 2nd grade, 3rd grade, 5th grade, 5th grade |
| Color | violet |
| Theme | abstract |
| Gender | for girls |
| Collection | 2026 |
| Producer, importer: | Topgal |