🔴 Product cannot be purchased
| Weight | 0.90 kg |
|---|---|
| Dimensions (h x w x d) | 39 x 19 x 28 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Load capacity (kg) | 7.00 kg |
| Volume | 21 l |
| EAN | 8592571029587 |
| Model | All colors and designs of ENDY |
| School grade or age | 1st grade, 2nd grade, 3rd grade |
| Color | pink |
| Theme | fairytale |
| Gender | for girls |
| Collection | 2026 |
| Producer, importer: | Topgal |
Interchangeable pictures come with the backpack. Put your own picture into the front pocket and make your backpack completely original!