| Delivery country | Delivery company | Logotype | Delivery time (in days) | Price (EUR) |
|---|---|---|---|---|
|
Austria
|
ÖPAG | ![]() |
2 | 4.99 € |
|
Belgium
|
PBpost | ![]() |
3 | 4.99 € |
|
Bulgaria
|
Speedy | ![]() |
5 | 4.99 € |
|
Croatia
|
Hrvatska posta | ![]() |
4 | 4.99 € |
|
Denmark
|
Bring | ![]() |
3 | 4.99 € |
|
Estonia
|
Itelia | ![]() |
3 | 4.99 € |
|
France
|
Colis privé | 5 | 4.99 € | |
|
Germany
|
DHL parket Deutschland | 2 | 4.99 € | |
|
Greece
|
DHL Express Hellas S.A. | 7 | 4.99 € | |
|
Ireland
|
An post | ![]() |
4 | 4.99 € |
|
Italy
|
DHL Express Italy | 3 | 4.99 € | |
|
Lithuania
|
Itelia | ![]() |
3 | 4.99 € |
|
Latvia
|
Itelia | ![]() |
3 | 4.99 € |
|
Luxembourg
|
Post Luxembourg | ![]() |
3 | 4.99 € |
|
Netherlands
|
DHL Parcel NL | 3 | 4.99 € | |
|
Portugal
|
DHL Parcel Liberia | 5 | 4.99 € | |
|
Romania
|
Cargus | ![]() |
4 | 4.99 € |
|
Slovenia
|
Posta Slovenije | ![]() |
3 | 4.99 € |
|
Spain
|
DHL Parcel Iberia | 4 | 4.99 € | |
|
Sweden
|
DHL Freight SE | 4 | 4.99 € |
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions (h x w x d) | 8 x 19 x 17 cm |
| Material | 100% PP |
| Load capacity (kg) | 1.00 kg |
| Volume | 1.25 l |
| EAN | 8592571029426 |
| Model | All colors and designs of ZODI |
| Color | blue |
| Gender | for boys, for girls |
| Collection | 2026 |
| Producer, importer: | Topgal |
Whether it’s a busy school day or a long day at work, having a well-prepared snack makes all the difference. This colourful and thoughtfully designed Sistema lunch box helps keep everything fresh, organised and ready to enjoy.
The removable organiser allows you to separate different types of food with ease – keeping dry items like bread away from fruit or other moist snacks. A small screw-top container is included, perfect for yoghurt, nuts, granola or dressing, so nothing gets mixed unless you want it to.
Main features: