Sadly, this product is no longer being made.
| Weight | 0.92 kg |
|---|---|
| Dimensions (h x w x d) | 44 x 19 x 30 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Load capacity (kg) | 9.00 kg |
| Volume | 25 l |
| EAN | 8592571023943 |
| Model | All colors and designs of VIKI |
| School grade or age | highschool, 5th grade, 6th – 8th grade |
| Color | blue, violet |
| Gender | for girls |
| Collection | 2024 |
| Producer, importer: | Topgal |
Stylish Topgal badge